Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 24mm
- chroom-vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 41 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,23 kg |