Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 60mm
- chroom-vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 93 mm |
| Height | 27 mm |
| Weight | 1,62 kg |