Ring slagsleutel
Voor bijzonder zware montagewerkzaamheden
- 70mm
- chroom-Vanadium staal
- uitvoering volgens Din 7444
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 3,10 kg |