Steek/ringsleutel
-maat = 36mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-verchroomd
-mat afgewerkt
Productafmetingen:
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,822 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 74 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,82 kg |
Steek/ringsleutel
-maat = 36mm
-DIN3113
-chrome vanadium
-verchroomd
-mat afgewerkt
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,822 kg |
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 74 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,82 kg |