Momentsleutel
- aansluiting = 1/2"
- koppel = 40-200nm
- 9x steeksleutel kop = 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27 en 30mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 545 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 4,40 kg |