Dop lang 12 kant
- maat = 1/2" 28mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Dop lang 12 kant
- maat = 1/2" 28mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,32 kg |