Dop 6 kant
- maat = 3/8" 9/16"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Dop 6 kant
- maat = 3/8" 9/16"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,04 kg |