Krachtdop 1'' 100mm
De krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 100mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 120mm |
| Wanddikte | 18mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 5,59 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 5,69 kg |