Krachtdop 1'' 105mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 105mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 120mm |
| Wanddikte | 18mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 5,83 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 5,94 kg |