Krachtdop 1'' 60mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 60mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 87mm |
| Wanddikte | 12.4mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 83 mm |
|---|---|
| Width | 83 mm |
| Height | 89 mm |
| Weight | 1,66 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 1,70 kg |