Impact dop lang
- 12 kant
- opname = 1/2"
- maat = 1"
- materiaal = Cr-Mo
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 78 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Impact dop lang
- 12 kant
- opname = 1/2"
- maat = 1"
- materiaal = Cr-Mo
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 78 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,40 kg |