Impact dop lang
- 12 kant
- opname = 1/2"
- maat = 13mm
- materiaal = Cr-Mo
- 12 kant
- opname = 1/2"
- maat = 13mm
- materiaal = Cr-Mo
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 78 mm |
|---|---|
| Width | 23 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,18 kg |