Lange doppen
- aantal doppen = 14
- aansluiting = 3/8"
- maten = 8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 en 22mm
- zonder box
Productafmetingen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,23 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,34 kg |