Doppenset 1/2'' 34 delig
Deze 1/2" doppenset van XPTools is gemaakt voor een optimale toepassing en ideaal voor werken binnen en buiten de werkplaats.
De stalen koffer met foam inleg biedt een duidelijke keuze en sterke opslagoplossing.
34-delige gereedschapsset bevat:
- 19 stuks. doppen 1/2 "aansluiting: 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 27 - 30 - 32 mm
- 8 stuks. lange doppen 1/2 "aansluiting: 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 17 - 19 mm
- 2 stuks. bougie doppen 1/2 "aansluiting,16 en 21mm
- 1 stuks. 1/2" x 10 '' verlengstuk
- 1 stuks. 3-weg adapter (3/8'') tot (1/2'')
- 1 stuks. 1/2" x 5 '' verlengstuk
- 1 stuks. kniestuk 1/2"
- 1 stuks. ratel 1/2" fijne vertanding (72 tanden) met snelontgrendeling
- 1 stuks. stalen koffer
Specificaties
| Aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | Chrome vanadium steel |
| Materiaal afwerking | Chrome-plated, matte |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 255 mm |
| Productbreedte | 445 mm |
| Producthoogte | 57 mm |
| Productgewicht | 6,06 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 260 mm |
| Verpakkingsbreedte | 455 mm |
| Verpakkingshoogte | 65 mm |
| Gewicht | 6,22 Kg |