Adaptor voor ratelsleutel 3/8" x 13mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Adaptor voor ratelsleutel 3/8" x 13mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,02 kg |