Adaptor voor ratelsleutel 1/2" x 19mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Adaptor voor ratelsleutel 1/2" x 19mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,05 kg |