Kardangewricht
-aansluiting = 1/2"
-materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Kardangewricht
-aansluiting = 1/2"
-materiaal = chrome molydeen
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,16 kg |