Impact verlengstuk
Verlengstuk met gelagerd handvat. Doordat het handvat gelagerd is is dit ideaal te gebruiken voor op de luchtsleutel. Verlicht het werk met zware machines.
- lengte = 200mm
- 1/2"
Verlengstuk met gelagerd handvat. Doordat het handvat gelagerd is is dit ideaal te gebruiken voor op de luchtsleutel. Verlicht het werk met zware machines.
- lengte = 200mm
- 1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,54 kg |