Verloopstuk
-maat = 3/8"(inw) x 1/4"(uitw)
-maat = 3/8"(inw) x 1/4"(uitw)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 27 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0,03 kg |