Verloopstuk
-maat = 3/4"(binnen) x 1"(buiten)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,35 kg |
Verloopstuk
-maat = 3/4"(binnen) x 1"(buiten)
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,35 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren