Verloopstuk
-size = 1/2"(binnen) x 3/4"(buiten)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Verloopstuk
-size = 1/2"(binnen) x 3/4"(buiten)
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren