Bithouder
1/4" drive x 1/4
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 26 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Bithouder
1/4" drive x 1/4
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 26 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,12 kg |