Hardmetaalfrees
Deze Rhodius hardmetalen stiftfrees is geschikt voor roestvast staal, staal en gietijzer materiaal. De optimaal op elkaar afgestemde snijgeometrie zorgt voor de beste resultaten.
Te gebruiken op rechte slijpers en pneumatische slijpers.
Technische specificaties:
vorm = D kogelvorm
dikte = KUD, DIN-vorm bij hardmetalen stiftfrezen
diameter frees gedeelte = 12,7mm
diameter schacht gedeelte = 6mm
lengte frees gedeelte = 11mm
totale lengte = 56mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 0 mm |
| Verpakkingsbreedte | 0 mm |
| Verpakkingshoogte | 0 mm |
| Gewicht | 0,04 Kg |