Bankhamer
Deze XPTools krachtige bankhamer is geschikt voor standaard slagwerk en wordt voornamelijk gebruikt door bank- en plaatwerkers. De hamer is voorzien van een iets bolvormig baanvlak en aan de andere kant een pen die haaks staat op de richting van de steel.
1000 gram
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 360 mm |
| Productbreedte | 140 mm |
| Producthoogte | 40 mm |
| Productgewicht | 1,358 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 140 mm |
| Verpakkingsbreedte | 360 mm |
| Verpakkingshoogte | 45 mm |
| Gewicht | 1,36 Kg |