Ringsleutelset
- deep offset
- chrome vanadium steel
- Din 838
- 8 delig
- maten = 6x7 - 8x9 - 10x11 - 12x13 - 14x15 - 16x17 - 18x19 - 20x22
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1,58 kg |