Steekringsleutelset
-maat = 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22mm
-norm = din3113 (Form A, Iso 3318)
-materiaal = chrome vanadium staal 31CrV 3
-cold stamped
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 1,28 kg |