Verstelbare moersleutelset 3 delig
- maat = 6" 150mm, 8" 200mm, 10" 250mm
- met box
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,64 kg |
Verstelbare moersleutelset 3 delig
- maat = 6" 150mm, 8" 200mm, 10" 250mm
- met box
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,64 kg |