Boutenschaar
Het sterke blad is van gelegeerd staal. Het is mogelijk om te tang te verstellen door middel van de bouten.
Type II class 3 & 4 standard
vermogen
- maat = 24''
- capaciteit zacht materiaal = 10mm
- capaciteit medium materiaal = 8mm
- drop forged en gelegeerd staal
- rubber handvat
- CR-V blad
Productafmetingen:
| Length | 615 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 2,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,50 kg |