Kabelschaar
Handvat is gemaakt van sterke aluminiumlegering en de bladen zijn gesmeden waardoor de tang een lange levensduur heeft.
- knipbereik = max. 240mm^2 koper / aluminium kabel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,80 kg |