Losse bladen voor de hydraulische betonijzerkniptang
- voor CPC22A
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Losse bladen voor de hydraulische betonijzerkniptang
- voor CPC22A
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren