Hydraulische poelietrekker
- capaciteit = 50 ton
- trekdiameter = 500mm max.
- treklengte = 350mm max.
- slagdiameter = 80mm
Let op:
dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 32,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 275 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 35,00 kg |