XP Tools dubbelzijdige vismagneten met een kleefkracht van 170 kg maken gebruik van de kracht van een sterke neodymium magneet, en hebben een vernikkelde afwerking. Ze trekken moeiteloos onderwater schatten aan.
Specificaties
| Touwdiameter | 6 mm |
| Materiaal | Neodymium |
| Touw lengte | 20 m |
| Kleefkracht | 170 kg |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 67 mm |
| Productbreedte | 67 mm |
| Producthoogte | 26 mm |
| Productgewicht | 1,09 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 130 mm |
| Verpakkingsbreedte | 230 mm |
| Verpakkingshoogte | 140 mm |
| Gewicht | 1,20 Kg |