XP Tools dubbelzijdige vismagneten met een kleefkracht van 450 kg maken gebruik van de kracht van een sterke neodymium magneet, en hebben een vernikkelde afwerking. Ze trekken moeiteloos onderwater schatten aan.
Specificaties
| Touwdiameter | 8 mm |
| Materiaal | Neodymium |
| Touw lengte | 20 m |
| Kleefkracht | 450 kg |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 113 mm |
| Productbreedte | 113 mm |
| Producthoogte | 33 mm |
| Productgewicht | 2,73 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 255 mm |
| Verpakkingsbreedte | 310 mm |
| Verpakkingshoogte | 125 mm |
| Gewicht | 4,09 Kg |