Muurhaspel / wandhaspel / stroomhaspel / verlengkabel / verlenghaspel / verlengsnoer
Makkelijk in gebruik. De kabel rolt automatisch op en de haspel is op verschillende lengtes instelbaar. Wordt geleverd met 15m 3 x 2,5mm2 stroomkabel en 1m aansluitkabel. De haspel is 180 graden zwenkbaar en is door zijn automatische rem extra veilig in gebruik.
Dit is een H07RN-F stroomkabel type 3G 2,5mm2.
kabellengte = 15m / 1m
rubber kabel diameter = 3x2,5mm2
AC250V / 15A / 50Hz
Specificaties
| Isolatieklasse | IP42 |
Productafmetingen:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 6,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 325 mm |
| Weight | 8,06 kg |