Stroomhaspel / verlengkabel / verlenghaspel / verlengsnoer
Zeer robuuste Fluxon verlengkabel met 4 stopcontacten inclusief thermische beveiliging.
Uitgerust met vrij draaisysteem. Dus de stopcontacten draaien niet mee wanneer de kabelhaspel op of uitgerold wordt.
Specificaties:
neopreen kabel H07RN-F
lengte = 30m
aantal aders = 3
geleiderdoorsnede = 1,5mm2
IP44
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 7,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 430 mm |
| Weight | 7,80 kg |