Automatische haspel voor lucht / slanghaspel / luchtslanghaspel / muurhaspel
Deze professionele Blubird luchthaspel is zeer geschikt voor allerlei verschillende perslucht toepassingen. De slang is op verschillende lengtes instelbaar en rolt dankzij het slanggeleiding systeem netjes automatisch op. De degelijke en stevige slanghouder is te monteren op de muur, vloer en plafond.
Specificaties
| Buiten diameter | 16 mm |
| Binnen diameter slang | 10 mm |
| Aansluiting | 1/4" NPT external thread |
| Werkdruk max. | 20 Bar |
| Lengte slang | 20 m |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 18,4 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 430 mm |
| Verpakkingsbreedte | 215 mm |
| Verpakkingshoogte | 480 mm |
| Gewicht | 19,40 Kg |