Specificaties
| Binnen diameter slang | 16 mm |
| Aansluiting | outlet 3/4" M-GHT x 3/4" F-GHT with quick connection |
| Barstdruk | 35 Bar |
| Temperatuurbereik | -45°C to +87°C |
| Werkdruk max. | 10 Bar |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 15 m |
| Flexibel tot | 100°C |
| Aanvoerslang | 2 m |
Productafmetingen:
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 525 mm |
| Weight | 20,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Height | 580 mm |
| Weight | 22,00 kg |