Hydrauliek cilinder dubbelwerkend
200bar continue druk, de cilinder kan pieken van 400bar weerstaan.
boring = 38,1mm
slag = 203,2mm
max. duwkracht = 2408kg
max. trekkracht = 1337,8kg
zuigerstang = 25,4mm
ingeschoven lengte = 406,4mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 4,20 kg |