Hydraulische hand pomp
Deze hydraulische hand pomp is geschikt voor perskop, snijkop en ponskop. Inclusief hoge druk slang en plug.
- max. uitgangsdruk: lage druk = 20bar
hoge druk = 700bar
- olie uitvoer: lage druk = 13ml
hoge druk = 2.3ml
- olie capaciteit = 600ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 10,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 255 mm |
| Weight | 11,00 kg |