Hydraulische hand pomp
Deze hydraulische hand pomp is geschikt voor perskop, snijkop en ponskop. Inclusief 2M hoge druk slang en plug.
- max. uitgangsdruk: lage druk = 20 bar
hoge druk = 700 bar
- olie uitvoer: lage druk = 13ml
hoge druk = 2.3ml
- olie capaciteit = 2000ml
Productafmetingen:
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 12,25 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 14,00 kg |