Hydraulische holcilinder
Dit type plunjer voorkomt blokkering, veroorzaakt door geringe onevenwichtige belasting van de zuiger.
Stof ring zorgt ervoor dat er geen stof in de cilinder komt.
De begrensde zuiger voorkomt overbelasting.
Slijtring zorgt voor een langere levensduur van de cilinder.
Specificaties
| Capaciteit | 30 Ton |
| Slaglengte | 150 mm |
| Druk max. | 700 bar |
| Oliecapaciteit | 0.767 L |
| Buitenkant diameter | 138 mm |
| Effectief drukoppervlak | 51.1 cm² |
| Boring diameter | 95 mm |
| Hoofdas diameter | 70 mm |
| Plunjer diameter | 34 mm |
| Draad van de olietoevoer (Rc) | 3/8" |
| Hoogte bovendop | 10 mm |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 390 mm |
| Verpakkingsbreedte | 190 mm |
| Verpakkingshoogte | 210 mm |
| Gewicht | 19,09 Kg |