Hydrauliek pomp / hydrauliek powerpack
motor vermogen = 2,2kW
voltage = 230V AC
verplaatsing = 2.1 cc/r
max. druk = 200bar (20MPa)
tankinhoud = 10L
motor snelheid = 2850rpm
uitgang = M14 x 1,5
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 21,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 875 mm |
|---|---|
| Width | 275 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 22,00 kg |