Hydrauliek pomp / hydrauliek powerpack
motor vermogen = 2,2kW
voltage = 380V AC
verplaatsing = 2.1 cc/r
max. druk = 200bar (20MPa)
tankinhoud = 10L
motor snelheid = 2850rpm
Productafmetingen:
| Length | 815 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 235 mm |
| Weight | 18,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 910 mm |
| Height | 315 mm |
| Weight | 20,13 kg |