Platte cilinder
Deze cilinder is handig te gebruiken in krappe ruimten.
Het oppervlak van de plunjer is afgewerkt met een chromen plaat.
tonnage = 10 ton
slag = 11mm
werkzaam cilinder oppervlak = 11,3cm^2
olie capaciteit = 0,016 L
hoogte van product = 47mm
uitgeschoven hoogte = 58mm
buiten diameter = 81x56mm
draagvlak diameter = 43mm
plunjer diameter = 38mm
draad voor olie input = 3/8''-19
hoogte van de bovenste dop = 2mm
max. druk = 700bar
Productafmetingen:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 47 mm |
| Weight | 1,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,00 kg |