Gatenpons Rond Model Diameter: 27,5mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,14 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Gatenpons Rond Model Diameter: 27,5mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,14 kg |
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren