Gatenpons Rond Model Diameter: 49mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,55 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Gatenpons Rond Model Diameter: 49mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,55 kg |
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren