Gatenpons vierkant 35 x 112mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS02.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,30 kg |
Gatenpons vierkant 35 x 112mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS02.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,2 kg |
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren