Gatenpons vierkant 35 x 52mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS02.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Gatenpons vierkant 35 x 52mm
Wordt geleverd inclusief de trekbout PBS02.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 2,5 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren