lasmagneet aardklem / magnetisch aardklem / aan/uit schakelbare aardings magneet / aardklem magnetisch
De magnetische aardklem van Soldatech is aan en uitschakelbaar.
Door het snel kunnen plaatsen van de aardklem wordt het lasproces versneld.
Zet de aardklem op een schone plek met een handomdraai vast en start met lassen.
Specificaties
| Max. stroom | 200A |
| Magneet type | NdFeB Neodymium |
| Kleefkracht | 20kg |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 65 mm |
| Productbreedte | 35 mm |
| Producthoogte | 59 mm |
| Productgewicht | 0,27 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 43 mm |
| Verpakkingsbreedte | 71 mm |
| Verpakkingshoogte | 71 mm |
| Gewicht | 0,29 Kg |