verstelbare lasmagneet / variabel lasmagneet / lashoek magneet
De verstelbare hoeklas magneet van Soldatech kan gebruikt worden voor elke hoek tussen 15 & 200 graden.
Het centrale afstelpunt is voorzien van een duidelijke schaalindeling waarmee de hoek lasmagneet traploos in iedere hoek ingesteld kan worden.
De lasmagneet kan gebruikt worden voor zowel rechte vlakken als gebogen vlakken en kan ook gebruikt worden voor assemblage werkzaamheden, pijp installaties.
Dankzij de dubbelwandige gegalvaniseerde buitenkant is de magneet extra krachtig en gaat deze een lange tijd mee, tevens biedt het bescherming tegen roest en corrosie.
Specificaties
| Magneet type | NdFeB Neodymium |
| Gradenhoek | 15° - 200° |
| Nauwkeurigheid | ±2 degrees |
| Kleefkracht | 36kg |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 120 mm |
| Productbreedte | 75 mm |
| Producthoogte | 15 mm |
| Productgewicht | 0,418 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte | 150 mm |
| Verpakkingshoogte | 25 mm |
| Gewicht | 0,45 Kg |